לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

אודות עו"ד אמיר מורשתי

אודות עו"ד אמיר מורשתיעו"ד אמיר מורשתי, בעל תואר ראשון ושני מאוניברסיטת בר אילן התמחה בפרקליטות מחוז המרכז ובהמשך ובמשך 19 שנים עומד בראש משרד עורכי דין העוסק בפלילים.

המשרד בראשו עומד עו"ד מורשתי פונה בעיקר לאנשים נורמטיבים שזו היא להם הסתבכותם הראשונה עם החוק . המשרד שם לו כמטרה לשמור על שמם הטוב של לקוחותיו ועל כן בוחן כל אפשרות חוקית להימנע מפרסום שמם של לקוחותיו על דפי העיתונות והתקשורת.

בנוסף, עו"ד מורשתי עוסק רבות במשפט פלילי ובטיחות ובמסגרת זו נותן ייעוץ שוטף לחברות שונות ומייצג בהליכים פליליים בעבירות של גרם מוות ברשלנות בענף הבניה, התעשייה והמסחר.

עו"ד מורשתי משמש גם כיועץ משפטי של האגודה הישראלית להנדסת בטיחות בראשות מר יורם אלעזרי, מי ששימש כראש מנהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית בישראל.

 

 

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיPlease prove you are human by selecting the Tree.*האמור במאמרי אתר אלימות במשפחה לא תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר אלימות במשפחה הוא באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

Please prove you are human by selecting the Car.
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף