לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

וידאו משפטי – הפטר גם כלפי חייב מוגבל באמצעים, כיצד מחשבים פיצויי פיטורין? ועוד

צפו: עורכי הדין מהשורה הראשונה בישראל, בתוכנית המשפטית של אתר הפורומים המשפטיים: עו"ד אריק חכים, עו"ד אורי קינן, עו"ד אורי רשף, עו"ד רענן קריב ועו"ד סיון שטיינברג פליישר

הפטר גם כלפי חייב מוגבל באמצעים

יש אומרים שמדובר במהפכה של ממש – הפטר גם כלפי חייבים מוגבלים באמצעים. עו"ד אריק חכים, מתמחה בדיני הוצאה לפועל, מתייחס בהרחבה להצעת החוק המדוברת.

חקירת התלונה נגד השר סילבן שלום מקוממת וחסרת אחריות

יו"ר הפורום הפלילי של לשכת עו"ד, עו"ד אורי קינן, מבטא את עמדתו החד משמעית בגנות ההחלטה לפתוח בחקירה פלילית נגד השר סילבן שלום על רקע תלונה על עבירת מין שהוא לכאורה ביצע לפני 15 שנה, ובתוך תקופת ההתיישנות של העבירה!

כיצד מחשבים פיצויי פיטורין?

עבדתם שנים רבות במקום עבודה אחד, כיצד תחשבו את פיצויי הפיטורין שלכם? מהם הרכיבים שנכללים בחישוב הפיצויים ואילו לא. עו"ד אורי רשף מסביר.

האם המעסיק מפריש עבורך לביטוח פנסיוני כדין?

עו"ד רענן קריב, מתמחה בדיני עבודה ופנסיה מתארח באולפן הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים ומתייחס לשאלות הבאות: מהן זכויות העובדים בכל הקשור לביטוח פנסיוני? מה הרציונל העומד מאחורי החובה להפריש לביטוח פנסיוני, ומה הסכנות העומדות בפני עובדים שלא מפרישים עבורם כדין?

האם מעסיק יכול לשלול פיצויי פיטורין מעובד? באילו נסיבות?

עו"ד סיון שטיינברג פליישר, מתמחה בדיני עבודה, משיבה לגולש שמבקש לדעת אם לאחר שמעביד פיטר אותו בנסיבות של צמצומים זכאי לפיצויי פיטורין.

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיPlease prove you are human by selecting the House.*האמור במאמרי אתר אלימות במשפחה לא תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר אלימות במשפחה הוא באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

Please prove you are human by selecting the Car.
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף