לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

וידאו משפטי – השמיצו אתכם בפייסבוק. תאונת אופניים היא תאונה לכל דבר ועוד

צפו: עורכי הדין מהשורה הראשונה בישראל, בתוכנית המשפטית של אתר הפורומים המשפטיים: עו"ד בן קרפל, עו"ד בנו גליקמן, עו"ד זהר פישר, עו"ד חני דקל אלבז ועו"ד לילך נחמיה

השמיצו אתכם בעמוד האוהדים שלכם בפייסבוק. יש לכם עילת תביעה?

האם כשאדם מפיץ פוסטים שקריים בעמוד האוהדים שלכם, אתם יכולים לתבוע אותו בגין הוצאת דיבה ולשון הרע? עו"ד בן קרפל, מתמחה בדיני לשון הרע, משיב במקצועיות לגולשים.

נפגע בתאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים – מה עושים?

נפגעת בתאונת עבודה שהיא גם תאונת דרכים. למשל היית בדרכך לעבודה ורכב פגע בך או שהיית מעורב בתאונת דרכים עצמית. בסרטון זה עו"ד בנו גליקמן מהסביר בפשטות את האפשרויות העומדות בפניך לקבלת פיצוי כספי מקסימלי.

האם עורך דין צריך פרופיל משרד?

האם עורך דין צריך פרופיל משרד? מה זה פרופיל משרד? איך עושים בו שימוש? עו"ד זהר פישר מתארח באולפן הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים ומשיב לשאלה החשובה של הצורך בפרופיל משרד על ידי עורכי דין.

תאונת אופניים היא תאונה לכל דבר, גם כשרוכב האופניים הוא הפוגע

ילד בן 6 פגע באדם מבוגר בעת רכיבה על אופניים. האם מדובר בתאונת אופניים המזכה את אותו בוגר בתשלום? עו"ד חני דקל אלבז מסבירה.

האם כדאי לבני זוג שמתגרשים לשקול הליך של גישור?

עו"ד לילך נחמיה, מגשרת בענייני משפחה מתארחת באולפן הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים ומסבירה מהם היתרונות שבפנייה להליך של גישור במסגרת של גירושין.

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיPlease prove you are human by selecting the Key.*האמור במאמרי אתר אלימות במשפחה לא תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר אלימות במשפחה הוא באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

Please prove you are human by selecting the House.
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף