לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

וידאו משפטי – כיצד יש לערוך צוואה באופן מקצועי ותקף? הסדרי ראיה ועוד

צפו: עורכי הדין מהשורה הראשונה בישראל, בתוכנית המשפטית של אתר הפורומים המשפטיים: טו"ר יצחק עמרני, עו"ד אלינור ליבוביץ, עו"ד ליטל דראי יעקובוביץ, עו"ד טל פינק שליש ועו"ד מיקי חשמונאי

האם כשאישה בוגדת בבעלה גורמת לה לאבד את כתובתה?

טו"ר יצחק עמרני מסביר מהי עמדתו של בית הדין הרבני בסיטואציה שבה האישה בגדה בבעלה – האם היא זכאית לקבל את כתובתה?

האם כשישנה משמורת משותפת אין צורך בתשלום מזונות?

עו"ד אלינור ליבוביץ מתארחת באולפן הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים ומתייחסת לשאלה של גולש ששוקל להתגרש ומסיק מפסקי דין שפורסמו לאחרונה כי כשישנה משמורת משותפת הוא לא צריך לשלם מזונות. עו"ד ליבוביץ עושה סדר ומבהירה באילו סייגים הדבר חל ומתי.

מה קורה כשאחד מבני הזוג לא מכבד את הסדרי הראיה?

דע מהן זכויותיך! עו"ד ליטל דראי יעקובוביץ, מתמחה בדיני משפחה, מסבירה נקודה מאוד רגישה בקשר עם הורים גרושים: כאשר אחד מבני הזוג לא מאפשר לצד השני לראות את הילדים בטענות מטענות שונות. מה עושים?

כיצד יש לערוך צוואה באופן מקצועי ותקף?

דע מהן זכויותיך! עו"ד טל פינק שליש, מתמחה בדיני ירושות וצוואות מתארחת בערוץ הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים ומסבירה מה הנוהל הנכון לכתיבת צוואה? מה הדברים שצריך לשים לב אליהם כשמבקשים לכתוב צוואה, מה החוק דורש וכו'.

האם כדאי להגדיר משמורת כיחידנית או משותפת?

דע מהן זכויותיך! מה ההבדל בין הגדרת משמורת כיחידנית או כמשמורת משותפת? עו"ד מיקי חשמונאי, מנהלת פורום דיני משפחה מסבירה.

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיPlease prove you are human by selecting the Truck.*האמור במאמרי אתר אלימות במשפחה לא תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר אלימות במשפחה הוא באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

Please prove you are human by selecting the Plane.
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף