לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

וידאו משפטי – ככה תגנו על האפליקציה שלכם. מתי כדאי לתבוע במסגרת של תביעה ייצוגית? ועוד

צפו: עורכי הדין מהשורה הראשונה בישראל, בתוכנית המשפטית של אתר הפורומים המשפטיים: עו"ד גיל בנדל, עו"ד טל רכניץ, עו"ד גיא קדם, עו"ד יצחק ארז קרט ועו"ד סער גרשוני

אין להקל ראש כשחייל מזומן למשפט בפני בית דין צבאי

מה המשמעות של השיפוט בבית הדין הצבאי, מהן ההשלכות של תוצאות המשפט גם על החיים שאחרי השירות הצבאי? עו"ד גיל בנדל, מתמחה בדין הצבאי מסביר.

מתי כדאי לתבוע במסגרת של תביעה ייצוגית?

עו"ד טל רכניץ, בעל ניסיון רב בתחום התביעות הייצוגיות, מסביר לגולש ששואל בקשר לפוטנציאל תביעה נגד בנק שגבה ממנו עמלה גבוהה מהמותר.

איך אנחנו יכולים לשמור על הרעיונות שלנו כדי שלא "יגנבו לנו אותם"

דע מהן זכויותיך! עו"ד גיא קדם, מנהל פורום זכויות יוצרים, מסביר לגולשים כיצד ניתן להתמודד עם החשש שיעתיקו ממך את הרעיונות שלך.

האם אחרי 30 שנה גבר מתגרש יכול לנשל את אשתו מכל נכסיו?

עו"ד יצחק ארז קרט מתארח באולפן הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים ומתייחס לסוגיית חלוקת המשאבים בין בני זוג שמבקשים להתגרש.

ככה תגנו על האפליקציה שלכם ברמה המשפטית

כשאתם מפתחים אפליקציה חשוב שתגנו עליה משפטית. עו"ד סער גרשוני, מתמחה בדיני אינטרנט ובעל ניסיון בהגנה משפטית על אפליקציות, מתארח באולפן הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים.

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיPlease prove you are human by selecting the Plane.*האמור במאמרי אתר אלימות במשפחה לא תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר אלימות במשפחה הוא באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

Please prove you are human by selecting the Plane.
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף