לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

וידאו משפטי – מה הפיצוי שמגיע לך בעקבות תאונת דרכים, טיפים לרוכש דירה מקבלן ועוד

צפו: עורכי הדין מהשורה הראשונה בישראל, בתוכנית המשפטית של אתר הפורומים המשפטיים: עו"ד ערן אלזם, עו"ד משה וולף, עו"ד רקפת שפיים, עו"ד יורם ליכטנשטיין ועו"ד תומר שזר

תאונת דרכים: מה הפיצוי שבאמת מגיע לך בעקבות תאונת דרכים

עו"ד ערן אלזם עוסק בייצוג נפגעי תאונות דרכים: "מי שנפגע בתאונות דרכים – זכאי לקבל פיצוי. נקודה. מה גובה הפיצוי? זו שאלת מיליון הדולר…". צפו בהסבר המחכים של עו"ד אלזם – ועמדו על זכויותיכם

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים מודיע לך שאתה לא כשיר לנהיגה – כך תפעל

עו"ד משה וולף: "אי התאמה לנהיגה בטוחה – זו רק כותרת. יש מה לעשות עם ההודעה הזו כדי להחזיר את הרישיון". צפו בהסבר המקצועי של עו"ד וולף המתארח באולפן הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים.

"דיור מוגן הופך בשנים האחרונות לאלטרנטיבה הטובה והמועדפת"

מהו דיור מוגן? האם הוא ראוי? למי הוא מתאים, ולמי לא? שמחנו לארח באולפן את עו"ד רקפת שפיים, בעלת מומחיות ייחודית בקשר עם ייצוג וליווי לקראת בחירה וחתימה על הסכם עם בית דיור מוגן.

כיצד תפעלו כשטוענים כלפיכם שבאתר שלכם קיים תוכן מועתק ודורשים פיצוי

קיבלתם מכתב התראה לפני תביעה, טוענים שהפרתם זכויות יוצרים והעתקתם תוכן. הקשיבו לסדר הפעולות שעליכם לנקוט מפי עו"ד יורם ליכטנשטיין, העוסק בדיני אינטרנט וזכויות יוצרים.

טיפים לרוכש דירה מקבלן

תתחדשו! עו"ד תומר שזר עם כמה טיפים שיאפשרו לכם לישון בשקט גם לאחר שאתם חותמים על הסכם לרכישת דירה מקבלן. ערוץ הוידאו של אתר הפורומים המשפטיים.

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיPlease prove you are human by selecting the Star.*האמור במאמרי אתר אלימות במשפחה לא תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר אלימות במשפחה הוא באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

Please prove you are human by selecting the Star.
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף