לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772

וידאו משפטי – פטור ממס שבח במכירת דירה, נהגת שיכור, תפסו אותך, מה עכשיו? ועוד

צפו: עורכי הדין מהשורה הראשונה בישראל, בתוכנית המשפטית של אתר הפורומים המשפטיים: עו"ד טלי קסלר, עו"ד ד"ר אריק אריאל, עו"ד דורון ויגלר, עו"ד מיכאל אברהם ועו"ד עופר פרץ

מי זכאי לפטור ממס שבח במכירת דירה (יוני 2014)

עו"ד טלי קסלר, מתמחה במקרקעין, מסבירה לגולשים מי זכאי לפטור ממס שבח לנוכח השינויים בחוק בתחילת שנת 2014.

רוב רוכשי הדירות אינם בודקים כנדרש את הנכס אותו הם רוכשים

מה קורה כשחצי שנה אחרי שאתם רוכשים דירה אתם מגלים נזילות בתקרה, רטיבות בחדרים וכו'? האם תוכלו לתבוע את מי שמכר לכם את הדירה? צפו בהסבר החשוב של עו"ד ד"ר אריק אריאל, בקשר עם בדיקות שחובה לבצע לפני שחותמים על עסקת מקרקעין.

נהגת שיכור, תפסו אותך, מה עושים עכשיו?

שתית רק 2 כוסות בירה. מחסום ביציאה מהמועדון ואני מול שוטרים שמבצעים בי כל מיני בדיקות. נשיפון, ינשוף, מאפיינים.. על מה מדובר? עו"ד דורון ויגלר מסביר.

מה המשמעות של חשבונית שמצוין בה שהסחורה נשארת בבעלות הספק עד לקבלת התשלום

לא אחת ספקים רוצים לשמור על הבעלות בסחורה, והם מציינים בחשבונית "שהבעלות נשארת בידם עד לקבלת התמורה". עו"ד מיכאל אברהם מסביר אם יש תוקף לתנייה הזו.

האם להגיש בקשה למוגבל באמצעים או בקשה לפשיטת רגל?

מה מומלץ באמת לאדם שהחובות שלו טפחו למאות אלפים והוא מתלבט באיזה הליך לבחור: מוגבל באמצעים או פשיטת רגל? עו"ד עופר פרץ, מתמחה בפשיטות רגל, מסביר לגולש.

עו"ד אמיר מורשתי – סנגור פלילי, בעל ניסיון רב בייצוג נחקרים, חשודים ונאשמים בפלילים, בין היתר: עבירות סמים,  אלימות, עבירות צווארון לבן, עבירות מס, מרמה, הונאה ועוד.

 

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיPlease prove you are human by selecting the Truck.*האמור במאמרי אתר אלימות במשפחה לא תחליף לייעוץ משפטי, ואין להסתמך עליו במידע משפטי קביל ועדכני. יש להבין כי מידע משפטי מתיישן ו/או מתחדש, והגולש צריך לקחת זאת בחשבון. לאור האמור, הרי שכל שימוש באמור לעיל ו/או באתר אלימות במשפחה הוא באחריות המשתמש בלבד!

פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

Please prove you are human by selecting the Truck.
פרטי יצירת קשר:

משרד עורכי דין – אמיר מורשתי
רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט, קומה 2
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

 

 


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
077-9974772


מידע חשוב נוסף