עורך דין אלימות במשפחה
עורך דין אלימות במשפחה
פנייה לייעוץ אישי עם עו"ד אמיר מורשתיפרטי יצירת קשר:

רחוב יגיע כפים 2,
בית פיילוט
תל אביב 677786

טלפון: 077-9974772

מידע חשוב נוסף

אודות

מזה למעלה משני עשורים שאני מייצג חשודים ונאשמים בעבירות אלימות במשפחה, הן כלפי בני זוג והן כלפי ילדים.

אני מכיר היטב את התחושה הקשה והעלבון כשהילד שלך מספר לחוקרת ילדים כי הוא קורבן לתקיפה ולעיתים אף למעשים מגונים מצדך- דברים שלא היו מעולם!

אני מכיר לא פחות את תחושת הייאוש והפחד שהיא לרוב מנת חלקם של הגברים, עת פעמים רבות במסגרת סכסוך גירושין, מוגשת כנגדם תלונה כוזבת במשטרה בגין מעשה אלימות ואיומים, תלונה שבינה לבין המציאות אין כל קשר, אך המשטרה בוחרת להאמין לאישה והם לא יודעים איך אפילו להתחיל להתמודד עם מסכת הכזבים המרושעת הזו.

אנו ערים בשנים האחרונות למודעות הולכת וגוברת לסוגיית האלימות במשפחה ולצערנו, אף למקרים בהם נשים וילדים נפלו קורבן לאלימות קשה שלעיתים אף הסתיימה במוות. לאור המקרים הללו המשטרה, התביעות והפרקליטות מאמצים מדיניות מחמירה בהתייחסות לתיקים הללו ואף לא מהססים להגיש בקשות למעצר עד לתום ההליכים כנגד חשודים בעבירות של אלימות במשפחה.

אני יודע איך להכניס אור, תקווה וסדר לתוך סערת הרגשות, הבלבול והייאוש הזה וללוות אותך  בתהליך משלב החקירה המשטרתית וההליכים בבית משפט ועד לקבלת התוצאה האופטימלית. סגירת התיק לחלוטין היא יעד שאני שואף ויודע להגיע אליו גם בתיקים שנראים מלכתחילה אבודים.

אני כאן בשבילך, מתחייב להעניק לך ייצוג אישי, יצירתי ונחוש עד לקבלת התוצאה האופטימלית בתיק!

עו"ד אמיר מורשתי

*אתר אלימות במשפחהlawplili  מכיל מאמרים משפטיים וניתוחים משפטיים אך אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי פרטני. יובהר כי העושה שימוש באמור באתר עושה זאת באחריותו האישית.

לייעוץ ראשוני חייג 077-9974772 (זמינות 24 שעות)
פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מידע חשוב נוסף